Enerji Hukuku

Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin karşılaşabilecekleri tüm hukuki sorunlarda yanlarında yer alarak çözüm sunmaktayız. Güncel mevzuatı yakından takip eden ve sektöre özgü hukuki konulara hakim avukatlarımız, müvekkillerimize en doğru ve etkili çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Enerji hukuku danışmanlığı hizmetlerimize kısaca değinecek olursak:

Enerji sektöründe faaliyet göstermek isteyen şirketlere lisans ve ruhsat başvurularında rehberlik edilmesi ve başvuru sürecinin yönetimi; ileride herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına son derece özenli bir şekilde sözleşmelerin hazırlanması; sektöründe yüksek risk barındırması nedeniyle müvekkillerimizin faaliyetlerini yürütürken karşılaşabilecekleri hukuki riskleri belirleyerek önlem almakta ve risklerin yönetiminin sağlanması için gerekli önlemlerin alınması; uyuşmazlık durumunda hukuki destek sağlanması ve davaların takip edilmesi; regülasyonların takibi ve mevzuata uyum sağlanması konularında danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Müvekkillerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen büromuzda, sizlerin iş dünyasındaki başarılarını destekleyerek, her türlü hukuki sorundan korumak için buradayız. Alanında deneyimli ve uzman avukatlarımızla müvekkillerimize kaliteli hizmet sunmayı, her daim memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş bir hukuk bürosuyuz.